دکمه موبایل منو

اخبار

بهره مندی 2400 خانوار مددجوی کمیته امداد منطقه یک از گوشت قربانی

بهره مندی 2400 خانوار مددجوی کمیته امداد منطقه یک از گوشت قربانی
به همت خیران، حامیان ایتام و مراکز نیکوکاری کمیته امداد منطقه یک اصفهان بیش از 2400 کیلوگرم گوشت قربانی به 2400 خانوار تحت حمایت این اداره اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین کریمی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره منطقه یک اصفهان، گفت: بیش از 2400 کیلوگرم گوشت قربانی به 2400 خانوار تحت حمایت این اداره اهدا شد.

وی ادامه داد: اولین قدم در این زمینه را تعدادی از حامیان ایتام و فرزندان محسنین برداشته اند و به همت آنها ۴۰۰ کیلوگرم گوشت قرمز تازه به ارزش ۴۰ میلیون تومان تهیه و در میان ایتام و فرزندان نیازمند تحت پوشش این اداره توزیع شد.

کریمی ادامه داد: بیش از 2000 کیلو گوشت قربانی گوسفند و گوساله نیز به همت مرکز نیکوکاری یوسف زهرا(س) و سایر مراکز نیکوکاری به مددجویان و نیازمندان اهدا شد.

 وی همچنین گفت: در روز عید قربان به همت حامیان و نیکوکاران میوه و شیرینی نیز در میان تعدادی از خانوارهای ایتام و فرزندان محسنین توزیع شد.

شایسته ذکر است اداره منطقه یک کمیته امداد عهده دار خدمت رسانی به نیازمندان ساکن در مناطق مرکزی شهر اصفهان، خیابانهای واصله به میادین بزرگمهر، قدس، امام حسین و انقلاب است.

انتهای پیام/

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۲۸
تعداد بازدید : ۱۶۱
کد خبر : ۳,۷۰۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید