دکمه موبایل منو

اخبار

85 درصد مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اردستان سالمند هستند

85 درصد مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اردستان سالمند هستند
رئیس کمیته امداد شهرستان اردستان از آمار 85 درصدی سالمندان بالای 60 سال تحت حمایت خبر داد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابوالقاسم صادقی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره اردستان با اعلام این خبر گفت:   1380مددجوی سالمند، تحت حمایت کمیته امداد شهرستان اردستان قرار دارند که   50  درصد آنان زن و  35 درصد مرد هستند.
وی با اشاره به لزوم تکریم سالمندان و رسیدگی به نیازهای آنان افزود: پرداخت کمک‌معیشت، تأمین سبد مواد غذایی و بهداشتی، کمک به پرداخت فرانشیز بیمارستان و هزینه‌های پزشکی، کمک به هزینه نگهداری سالمندان نیازمند به نگهداری در منزل ازجمله خدمات ارائه‌شده به مددجویان سالمند تحت حمایت است.
رئیس کمیته امداد ادامه داد: با توجه به هرم سنی بالای مددجویان تحت حمایت، تأمین بسیاری از اقلام بهداشتی و پزشکی مددجویان با کمک خیران و مؤسسات مردم‌نهاد در اولویت کاری کمیته امداد اردستان قرار دارد.
وی نیاز به مراقبت‌های ویژه را از دیگر مشکلات سالمندان تحت حمایت این اداره عنوان کرد و گفت: تعدادی از سالمندان تحت حمایت فاقد بستگان درجه‌یک و خانواده هستند که با پیگیری‌های انجام‌شده در خانه سالمندان بستری‌شده‌اند.
صادقی در پایان گفت در حال حاضر  16 نفر از مددجویان سالمند در موسسه خیریه سادات کشاورزی زواره بستری بوده که علاوه بر کمک‌های کمیته امداد از یارانه دولت جهت نگهداری بهره‌مند هستند.
انتهای پیام/
۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۶
تعداد بازدید : ۱۱۴
کد خبر : ۳,۶۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید