دکمه موبایل منو

اخبار

در ماه مبارک رمضان صورت گرفت

توزیع 1300 سبد غذایی در میان مددجویان بوئین و میاندشت

توزیع 1300 سبد غذایی در میان مددجویان بوئین و میاندشت
1300 سبد غذایی به ارزش 125 میلیون تومان به همت خیران در میان نیازمندان و مددجویان کمیته امداد بوئین و میاندشت در ماه مبارک رمضان توزیع شد.
 

رئیس کمیته امداد اداره بوئین و میاندشت گزارشی از توزیع سبد غذایی در میان مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بشیر زالی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره بوئین و میاندشت بابیان اینکه در ماه مبارک رمضان امسال کمک‌های خوبی برای نیازمندان تحت حمایت این نهاد جمع‌آوری شد، گفت: 1300 سبد غذایی به ارزش 125 میلیون تومان به همت خیران در میان نیازمندان و مددجویان بوئین و میاندشتی توزیع شد.

زالی بابیان اینکه این سبدهای غذایی در دو مرحله به نیازمندان اهدا شد گفت: در مرحله اول هزار سبد غذایی به ارزش 100 میلیون تومان به همت خیران و با هم‌افزایی با خیریه‌ها در اختیار مددجویان قرار گرفت.

وی افزود: 300 سبد کالا نیز توسط یکی از مراکز نیکوکاری تحت نظارت کمیته امداد بوئین و میاندشت به ارزش 25 میلیون تومان در میان نیازمندان و مددجویان توزیع شد.

رئیس کمیته امداد اداره بوئین و میاندشت با ابراز خرسندی از حجم کمک‌های ارائه‌شده به مددجویان تحت حمایت این نهاد در ماه مبارک رمضان، گفت: همه تلاش این نهاد بر جلب اعتماد مردم نیکوکار و خیران گران‌قدر و افزایش و تسریع خدمت‌رسانی به ولی‌نعمتان کمیته امداد در بوئین و میاندشت، متمرکزشده است.

انتهای پیام/


۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۸
تعداد بازدید : ۲۲۲
کد خبر : ۳۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید