دکمه موبایل منو

اخبار

هم افزایی با فعالان خیر و احسان از برنامه های اداره منطقه چهار است

هم افزایی با فعالان خیر و احسان از برنامه های اداره منطقه چهار است
رئیس اداره منطقه چهار کمیته امداد استان اصفهان گفت: تعامل ، هماهنگی و هم افزایی با فعالان عرصه خیر و احسان ، یکی از برنامه های این اداره در سال های پیش روست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد محسن الهی، رئیس اداره منطقه چهار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان در دیدار  با حجت السلام صادق زاده، مسئول موسسه خیریه امام مبین در راستای افتتاح مرکز نیکوکاری مسجد محمدیه و همچنین همکاری و تعامل برای کمک به محرومین در ایام ماه مبارک رمضان، گفتگو کردند.
الهی در این دیدار با بیان اینکه تعامل ، هماهنگی و هم افزایی با فعالان عرصه خیر و احسان ، یکی از برنامه های این اداره در سال های پیش روست اظهار داشت: موسسه امام مبین از مهم ترین و پر سابقه ترین فعالان حمایت از نیازمندان است.

الهی همچنین در دیدارهایی با ائمه جمعه خوراسگان و قهجاورستان ضمن توضیح خدمات این نهاد به تشریح برنامه های اداره منطقه چهار کمیته امداد برای حمایت موثر از نیازمندان پرداخت و گفت: در سال های گذشته برنامه های مختلفی در ماه رمضان برگزار و کمک های مردمی جمع آوری می‌شد اما امسال شرایط برگزاری برنامه هایی با حضور اجتماعات را نداریم ، با این وجود نباید کمک به نیازمندان فراموش شود . در این شرایط  به خیلی از مشاغل و گروه ها بر اثر این بیماری آسیب وارد شده؛ اما در این میان مددجویان کمیته امداد آسیب بیشتری دیدند.  وی همچنین از خیرین و نیکوکاران خواست تا در این روزهای سخت ، مددجویان کمیته امداد را از یاد نبرده و یاریگر مستمندان و نیازمندان این نهاد باشند.

در این دیدار امام جمعه شهر قهجاورستان از خدمات این نهاد امدادی در منطقه تمجید کرد و گفت: در جریان بیماری کرونا ، کمیته امداد نقش مؤثری در امداد رسانی و خدمت به محرومین داشت . 

وی به انگیزه و تلاش این نهاد خدمت رسان در شرق اصفهان اشاره و تصریح کرد: مسئله حاشیه شهر و روستاهای اطراف از اهمیت بالایی برخوردار است که باید به آن توجه شود.

انتهای پیام/

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۱۸
تعداد بازدید : ۱۳۰
کد خبر : ۳,۴۱۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید