دکمه موبایل منو

اخبار

در ماه مبارک رمضان

670 سبد کالا در میان مددجویان خمینی‌شهری توزیع شد

670 سبد کالا در میان مددجویان خمینی‌شهری توزیع شد
670 سبد کالا به ارزش نزدیک به 37 میلیون تومان در ماه رمضان امسال و از محل کمک‌های مردمی در میان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خمینی‌شهر توزیع شد.
 رئیس کمیته امداد اداره خمینی‌شهر از توزیع 670 سبد کالا در میان مددجویان خمینی شهری خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، نصرالله قصری، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره خمینی‌شهر بابیان اینکه با آغاز هفته اکرام و اطعام نیازمندان 560 سبد کالا در میان مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع شد، گفت: این اقلام به همت خیران خمینی‌شهری و از کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مساجد این شهر برای نیازمندان تهیه شد.

قصری بابیان اینکه تلاش کردیم که مقدار قابل‌توجهی از نیازهای غذایی نیازمندان در ماه مبارک رمضان را پوشش دهیم، گفت: سبد کالای اهدایی شامل برنج و حبوبات، روغن، تن ماهی، رب گوجه و ماکارونی بود.

وی افزود: 110 سبد غذایی که توسط یکی از نیکوکاران خمینی شهری در اختیار کمیته امداد قرار گرفته بود نیز در میان مددجویان تحت حمایت این نهاد قرار گرفت.

رئیس کمیته امداد اداره خمینی‌شهر بابیان اینکه 36 میلیون و 400 هزار تومان برای تهیه این سبدهای غذایی هزینه شد، گفت: نیکوکاران گران‌قدر می‌توانند با مراجعه حضوری به دفتر این نهاد در خمینی‌شهر، شماره‌گیری کد #031*8877* و یا مراجعه به تارنمای Isfahan.emdad.ir اقدام به کمک برای حمایت از همشهریان نیازمند خود کنند.

انتهای پیام/


۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷
تعداد بازدید : ۲۸۸
کد خبر : ۳۳۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید