دکمه موبایل منو

اخبار

۶۰ درصد خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد فلاورجان زنان سرپرست خانوار هستند

۶۰ درصد خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد فلاورجان زنان سرپرست خانوار هستند
بیش از ۵۳۶۹ خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فلاورجان هستند.

رئیس اداره کمیته امداد فلاورجان در مصاحبه با پایگاه خبری فلاورجان نیوز به تشریح عملکرد این نهاد پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد به نقل از فلاورجان نیوز، حمیدرضا طاهری،  رئیس اداره کمیته امداد فلاورجان، ضمن تأکید بر همدلی و همراهی بیش‌ از پیش نیکوکاران با نیازمندان در  ماه رمضان، گفت: در حال حاضر بیش از۵۳۶۹خانوارتحت  حمایت کمیته امداد شهرستان فلاورجان هستند که ۶۶درصدآنها زنان بی سرپرست خانواده هستند
وی با ابراز خرسندی از اینکه خیران فلاورجانی همواره در کمک به ایتام و نیازمندان و برپایی سفره‌های افطاری پیشتاز بوده‌اند افزود: سال گذشته با مشارکت نیکوکاران، استان گیلان مقام نخست کشوری را در برپایی سفره‌های افطاری کسب کرد.
طاهری به توزیع بیش از۶۰۰  پرس غذا با مشارکت خیران در شهرستان اشاره کرد وافزود ،  اجرای برنامه شوق دیدار و ملاقات گروهی و انفرادی حامیان با ایتام، جذب ۷۲۰ حامی برای  فرزندان محسنین را از دیگر برنامه‌های اجرایی در ماه مبارک رمضان است.
وی با قدردانی از مشارکت نیکواران در برپایی سفره‌های افطاری در ماه مبارک رمضان برای ایتام و نیازمندان، تصریح کرد: هم‌زمان با فرارسیدن هفته اطعام  از ماه مبارک رمضان، ۲۵۰ نفر از ایتام و مادران تحت حمایت کمیته امداد گیلان مهمان ضیافت افطار یکی از نیکوکاران گیلانی شدند.
طاهری  بابیان اینکه صد درصد هزینه‌های مربوط به اکرام و برپایی سفره‌های افطاری توسط خود خیران تأمین می‌شود اظهار کرد:‌مشکلاتی نظیر مسکن،‌ پوشاک،‌ تغذیه،‌ مسائل آموزشی و بهداشتی هم از مواردی است که اقشار آسیب‌پذیر در آن به‌شدت نیازمند مساعدت دستگاه‌ها و خیران هستند.
وی به هفته اطعام و اکرام ایتام در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود : هفته اطعام و اکرام ایتام از ولادت کریم اهل‌بیت امام حسن مجتبی (ع) تا سالروز شهادت امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) نام‌گذاری شده است که نیکوکاران در این هفته می‌توانند علاوه بر برپایی سفره‌های اطعام در رفع دیگر مشکلات ایتام و نیازمندان هم مشارکت کنند .

هر نیکوکار با پرداخت ۵۰هزار تومان می‌تواند حامی یک یتیم شود
 طاهری  بابیان اینکه هر نیکوکار با پرداخت ۵۰هزار تومان می‌تواند حمایت یک یتیم یا فرزند محسنین را به عهده بگیرد گفت: کمک به نیازمندان و ایتام فقط مختص ماه مبارک رمضان نیست و محرومان در همه ایام سال نیازمند مساعدت نیکوکاران هستند .
وی در انتها افزود: هر نیکوکار با پرداخت ۱۵هزار تومان می‌تواند میزبان  یک یتیم دربرپایی سفره افطارشود.
 

۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۱۸
تعداد بازدید : ۲۳۶
کد خبر : ۳۱۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید