دکمه موبایل منو

اخبار

اطعام 1180 نفر از مددجویان منطقه 5 در ماه رمضان امسال

اطعام 1180 نفر از مددجویان منطقه 5 در ماه رمضان امسال
1000 نفر از مددجویان و 180 نفر از ایتام تحت حمایت اداره منطقه 5 کمیته امداد در ماه رمضان امسال اطعام می‌شوند.

رئیس اداره منطقه 5 کمیته امداد اصفهان به تشریح برنامه‌های اطعام و افطاری این نهاد پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محسن الهی، رئیس اداره منطقه پنج کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان بابیان اینکه سنت پسندیده اطعام نیازمندان در ماه رمضان امسال هم توسط این نهاد اجرا می‌شود، گفت: با مشارکت خیران و مردم نیکوکار منطقه علاوه بر تامین و توزیع 200 سبد کالای ویژه ماه رمضان به ارزش 30 میلیون تومان، تعداد یک هزار و 180 نفر از ایتام و مددجویان تحت حمایت این نهاد مهمان سفره‌های افطار می‌شوند.

الهی بابیان اینکه این تعداد از نیازمندان در شش نوبت اطعام می‌شوند، گفت: 5 سفره 200 نفری برای مددجویان این نهاد در محل امامزاده زینبیه بر پا می‌شود و ایتام تحت حمایت نیز در یک نوبت در یکی از تالارهای منطقه اطعام می‌شوند.

وی با اشاره به برپایی اولین سفره اطعام در تاریخ 5 خردادماه، گفت: 12، 19، 21 و 23 خردادماه نیز سایر مددجویان و ایتام نیز در تاریخ هشتم خردادماه اطعام می‌شوند.

رئیس اداره منطقه پنج کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه به‌منظور نکوداشت خیران و برقراری ارتباط بهتر و مؤثرتر با مسئولان منطقه، یک ضیافت افطاری توسط این نهاد برگزار می‌شود، گفت: این برنامه در محل تالار فانوس کیش و با حضور 200 نفر از خیران، مسئولان و مددجویان تحت حمایت هم‌زمان با میلاد باسعادت امام حین مجتبی (ع) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۱۹
تعداد بازدید : ۲۵۱
کد خبر : ۲۸۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید