دکمه موبایل منو

اخبار

مشارکت 2552 نیکوکار شهرضایی در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین

مشارکت 2552 نیکوکار شهرضایی در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین
رئیس کمیته امداد اداره شهرضا با بیان اینکه 2552 نیکوکار شهرضای در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین مشارکت داردند، گفت: 612 نفر از ایتام و فرزندان محسنین شهرضایی تحت حمایت این حامیان گرانقدر قرار دارند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد عبدالرزاق میرزایی، رئیس کمیته امداد اداره شهرضا با بیان اینکه 2552 نیکوکار شهرضای در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین مشارکت داردند، گفت: 612 نفر از ایتام و فرزندان محسنین شهرضایی تحت حمایت این حامیان گرانقدر قرار دارند.

میرزایی گفت: طرح اکرام ایتام از سال 1378 به‌منظور تأمین هزینه‌های معیشتی، درمانی، تحصیلی، مسکن و سایر نیازهای فرزندان محروم از نعمت پدر توسط کمیته امداد در حال اجرا است.

وی گفت: در این طرح، افراد نیکوکار با پذیرفتن و تقبل حمایت مالی از یک یا چند یتیم در طول سال نسبت به رفع مشکلات مادی و معنوی آن‌ها در قالب کمک به یتیم خاص، کمک به دانش‌آموز خاص و کمک به دانشجوی خاص اقدام می‌کنند.

میرزایی خاطرنشان ساخت: ایتام فرزندانی هستند که از نعمت پدر محروم شده‌اند و در حال حاضر 1699 حامی نیکوکار از 201 یتیم زیرپوشش کمیته امداد شهرستان شهرضا حمایت می‌کنند.

رئیس کمیته امداد شهرضا یادآور شد: 853 حامی نیز از 411 فرزند محسنین، فرزندانی که پدر و مادر آن‌ها دارای بیماری‌های صعب‌العلاج هستند و یا توانایی پرداخت هزینه‌های کودک خود را ندارند و یا فرزندان طلاق حمایت می‌کنند.

میرزایی بابیان اینکه امسال 700 حامی به حامیان طرح اکرام ایتام ومحسنین پیوستند، تصریح کرد: تعداد کل حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین 2 هزار و 897 نفر بوده که در میان آن‌ها 1000 نفر زن و 1897 نفر مرد هستند.

رئیس کمیته امداد شهرستان شهرضا خاطرنشان کرد: مراجعه به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری شهرستان شهرضا، ثبت‌نام در سایت ekram.emdad.ir و سامانه #0317*8877* از روش‌های مشارکت در این طرح است.

3100 خانوار شهرضایی با 5 هزار و 705 نفر زیر چتر حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند که از این تعداد ۲۰۱ نفر فرزندان ایتام، ۴11 نفر فرزندان محسنین، 200 نفر بیمار خاص و صعب‌العلاج و 485 نفر دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند هستند.

انتهای پیام/

۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۵
تعداد بازدید : ۵۲۷
کد خبر : ۲,۷۷۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید