دکمه موبایل منو

اخبار

40 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد شهرضا جهیزیه دریافت کردند

40 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد شهرضا جهیزیه دریافت کردند
رئیس کمیته امداد اداره شهرضا: در سال جاری 40 فقره جهیزیه به ارزش 185 میلیون تومان به مددجویان نیازمند اهدا شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عبدالرزاق میرزایی،رئیس کمیته امداد اداره شهرضا، گفت: در سال جاری  37  فقره جهیزیه پرداختی به ارزش 176 میلیون تومان و  3 فقره جهیزیه ازدواج مجدد به ارزش 9میلیون تومان  به مددجویان نیازمند اهدا شد

وی بیان کرد:  امسال به 35زوج جوان زیر پوشش کمیته امداد 35فقره هدیه ازدواج به ارزش کل 35 میلیون تومان  اعطاشد.

میرزایی  به پرداخت وام‌های ازدواج باهدف ترویج و تسهیل شرایط ازدواج اشاره کرد و افزود: وام‌های ازدواج تا سقف سه میلیون تومان برای پسران و 5میلیون تومان برای دختران، از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و در چارچوب وام‌های بلاعوض پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به سهم عمده مشارکت خیران در تأمین جهیزیه زوج‌های جوان نیازمند و پرداخت وام‌های ازدواج، گفت: مردم نیکوکار با افتتاح حساب در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت نقش بسیار مؤثری در تأمین منابع مالی برای پرداخت وام ازدواج به جوانان داشته‌اند.

رئیس کمیته امداد شهرضا اظهار کرد: باهدف افزایش ازدواج‌های پایدار و ترویج سبک زندگی اسلامی و کاهش آمار طلاق، کلاس‌های مختلف آموزشی با موضوعاتی چون آیین همسرداری، جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی، سبک زندگی اسلامی، ازدواج سالم، فرزند پروری و اخلاق در خانواده برای زوج‌های جوان به طور مستمر برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: پرداخت وام اشتغال به زوج‌های جوان، برگزاری جلسات مشاوره رایگان و ارائه بسته‌های تشویقی به زنان سرپرست خانوار برای ازدواج مجدد از دیگر برنامه‌های کمیته امداد به‌منظور تشویق مددجویان به امر ازدواج است.

میرزایی  با اشاره به اجرای طرح کوثر باهدف کمک به ازدواج جوانان و تأمین جهیزیه دختران تحت حمایت کمیته امداد، گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند با مراجعه حضوری به   کمیته امداد شهرضا ، با شماره گیری*8877*0317#از طریق تلفن همراه  یا افتتاح حساب در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت جوانان نیازمند را در تأمین هزینه‌های ازدواج آسان یاری کنند.

۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۲
تعداد بازدید : ۱۴۱
کد خبر : ۲,۷۷۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید