دکمه موبایل منو

اخبار

در آستانه ماه مبارک رمضان

مرکز نیکوکاری روستای قلعه میر شهرستان فلاورجان افتتاح شد

مرکز نیکوکاری روستای قلعه میر شهرستان فلاورجان افتتاح شد
مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی در روستای قلعه میر شهرستان فلاورجان در آستانه ماه مبارک رمضان با حضور قائم مقام کمیته امداد اصفهان، بخشدار قهدریجان و رئیس اداره فلاورجان کمیته امداد اصفهان افتتاح شد.

قائم‌مقام کمیته امداد اصفهان مرکز نیکوکاری روستای قلعه میر شهرستان فلاورجان را افتتاح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور، قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان روز گذشته در حاشیه مراسم گشایش این مرکز نیکوکاری گفت: گسترش مراکز نیکوکاری در روستاها از اقدامات شایسته است و در این راستا ما امروز شاهد گشایش مرکز نیکوکاری دیگر در بخش قهدریجان که به‌دوراز بوروکراسی اداری به دنبال کمک به نیازمندان است.

وی در ادامه بابیان اینکه توانمندسازی افراد تحت پوشش و ایجاد روحیه شاد و بانشاط در جامعه از سیاست‌های کمیته امداد است افزود: مدیریت مراکز نیکوکاری در روستاها و در سطح شهرها با مردم است و این از اقدامات بسیار مهم و تأثیرگذار درزمینهٔ محرومیت‌زدایی از جامعه است.

وی در پایان بیان کرد: امیدوارم که مردم نیکوکار و نیک‌اندیش ساکن در محدوده این مرکز نیکوکاری بتوانند در این مرکز، سهمی بزرگ در کمک به محرومان منطقه خود ایفا کند.

حمیدرضا طاهری، رئیس اداره فلاورجان کمیته امداد استان اصفهان نیز در حاشیه این مراسم، گفت: نیکوکاران این روستا از دیرباز درزمینهٔ دستگیری از محرومان منطقه و روستای خود نقش تاثیرگزاری داشته‌اند.

وی همچنین گفت: مرکز نیکوکاری روستای قلعه میر که با نام مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی علیه‌السلام با کد ۱۸۵۵ از این نهاد مجوز گرفته است، فعالیت اولیه خود را از تیرماه ۹۶ شروع و تاکنون ۱۱۰ میلیون ریال در قالب کارت هدیه و لباس و اقلام مصرفی به نیازمندان محل کمک کرده است.

انتهای پیام/


۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶
تعداد بازدید : ۶۶۰
کد خبر : ۲۵۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید