دکمه موبایل منو

اخبار

در هفته نکوداشت اصفهان

تجدید میثاق مددجویان کمیته امداد با لاله‌های اصفهان

تجدید میثاق مددجویان کمیته امداد با لاله‌های اصفهان
44 نفر از مددجویان تحت حمایت اداره منطقه پنج کمیته امداد اصفهان در هفته نکوداشت اصفهان و هم‌زمان با اعیاد شعبانیه با حضور در گلستان شهدا با لاله‌های شهید تجدید میثاق کردند.

رئیس اداره منطقه پنج کمیته امداد اصفهان از تجدید میثاق مددجویان این نهاد با شهدای اصفهان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محسن الهی، رئیس اداره منطقه پنج کمیته امداد امام خمینی (ره) اصفهان بابیان اینکه همکاری با سایر نهادهای فعال در شهر و استفاده از ظرفیت‌های آن‌ها برای ارائه خدمات بهتر به مددجویان یکی از برنامه‌های این نهاد است، گفت: به دعوت شهرداری منطقه 14 اصفهان، 44 نفر از مددجویان تحت حمایت اداره منطقه پنج کمیته امداد با حضور در گلستان شهدای اصفهان با لاله‌های شهید این شهر تجدید میثاق کردند و پس‌ازآن از باغ گل‌ها و مجموعه آثار تاریخی مسجد، بازار و حمام علی‌قلی آقا بازدید به عمل آوردند.

الهی با تأکید بر ضرورت افزایش اعتمادبه‌نفس و آگاهی فرهنگی و اجتماعی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد، افزود: در جامعه امروز نیازهای ضروری افراد از صرف خوراک و پوشاک و مسکن گذر کرده است و نیازهای برآورده نشده روحی، ذهنی و فرهنگی در میان عوامل تشدیدکننده فقر به چشم می‌خورند.

وی افزود: پرداختن به نیازهای فرهنگی، اجتماعی و ذهنی مددجویان باعث افزایش نشاط و امیدواری در آن‌ها می‌شود و این نهاد با استفاده از پتانسیل خود و ظرفیت‌های دیگر نهادها به دنبال پوشش مناسب این نیازهای جدید است.

الهی با اشاره به نقش بی‌بدیل سفرهای زیارتی در بازسازی معنوی، روحی و عاطفی مددجویان این نهاد، گفت: خیران گرامی و مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند با مراجعه به ادارات این نهاد، شماره‌گیری کد #031*8877* توسط تلفن همراه، مراجعه به پایگاه اینترنتی کمیته امداد، استفاده از کارت با شماره 6063737000002509 نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و شرکت در طرح شوق زیارت نسبت به پرداخت کمک‌های خود در این زمینه اقدام کنند.

انتهای پیام/


۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶
تعداد بازدید : ۲۳۴
کد خبر : ۲۳۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید