دکمه موبایل منو

اخبار

اطعام 3000 مددجو توسط اداره منطقه 5 کمیته امداد اصفهان

اطعام 3000 مددجو توسط اداره منطقه 5 کمیته امداد اصفهان
نزدیک به 3000 مددجوی تحت حمایت اداره منطقه پنج کمیته امداد اصفهان در روز و شب عید غدیر به همت خیران و نیکوکاران اطعام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محسن الهی، رئیس اداره منطقه پنج کمیته امداد اصفهان با اشاره به اطعام مددجویان تحت حمایت این اداره در روز عید سعید غدیر، گفت: به همت خیران و نیکوکاران دو جشن باشکوه در روز و شام عید غدیر برگزار شد که 570 مادر و فرزند تحت حمایت مجموعاً در این دو برنامه اطعام شدند.

وی ادامه داد: 2350 وعده غذای گرم نیز در روز عید مبارک غدیر در میان جامعه تحت حمایت کمیته امداد در این منطقه توزیع شد که در مجموع نزدیک به 3000 مددجو از سفره پر برکت اطعام علوی بهره مند شدند.

رئیس اداره منطقه پنج کمیته امداد اصفهان همچنین گفت: در روز عید مبارک غدیر  به همت مرکز نیکوکاری خیراندیشان امید غذای گرم، خوار و بار و لوازم التحریر در میان مددجویان این مرکز توزیع شد.

الهی بابیان اینکه سیره علوی مشحون از کمک به نیازمندان و ایتام است، گفت: نیکوکاران و خیران اصفهانی همواره برای کمک به نیازمندان پیش‌قدم هستند و در روز عید غدیر نیز با اطعام مددجویان و برگزاری جشن غدیر به مولای متقیان اقتدا کردند.

انتهای پیام/

۳۰ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۴
تعداد بازدید : ۲۷۰
کد خبر : ۲,۲۰۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید