دکمه موبایل منو

اخبار

کمک 100 میلیونی خیر فریدنی به جهیزیه نوعروس نیازمند

کمک 100 میلیونی خیر فریدنی به جهیزیه نوعروس نیازمند
خیر نیکوکار فریدنی مبلغ 100 میلیون ریال برای تامین جهیزیه نوعروس تحت حمایت خود در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین اهدا کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد سوادکوهی، رئیس اداره فریدن کمیته امداد گفت: خیر نیکوکار فریدنی 100 میلیون ریال به منظور خرید جهیزیه  به فرزند معنوی خود اهدا کرد.

سوادکوهی در این خصوص گفت: این امر خداپسندانه در راستای مسئولیت اجتماعی خیرین و کمک به فرزند معنوی خود بوده و امیدواریم که با اهدای این گونه کمک ها ی ارزشمند، شرایطی ایجاد شود که فرزندان یتیم تحت حمایت کمیته امداد بدون دغدغه به فکر تشکیل خانواده باشند و از نگرانی آنها در زمینه تامین جهیزیه کاسته شود.

وی با اشاره به فعالیت های اداره فریدن کمیته امداد برای  کمک به ایتام و فرزندان نیازمند به تشریح دستاوردهای اجرای طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین توسط این اداره پرداخت و گفت: 1360 نیموکار فریدنی حمایت از 451 فرزند یتیم و نیازمند را بر عهده گرفته اند و ماهیانه مبالغی را به شکل منظم به حساب این فرزندان واریز می کنند.

سوادکوهی افزود: در چهار ماهه نخست امسال حامیان فریدنی بیش از 240 میلیون تومان به شکل نقد و کالا به فرزندان تحت حمایت خود کمک کردند.

وی خاطرنشان کرد: 151 فرزند یتیم و 300 فرزند محسنین تحت پوشش کمیته امداد فریدن قرار دارند.

انتهای پیام/

۲۳ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴
تعداد بازدید : ۹۸۲
کد خبر : ۲,۱۷۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید