دکمه موبایل منو

اخبار

حضور مددجویان اصفهانی در همایش پیاده‌روی بزرگ نیمه شعبان

حضور مددجویان اصفهانی در همایش پیاده‌روی بزرگ نیمه شعبان
بیش از هزار و 500 نفر از مددجویان اصفهانی در همایش پیاده‌روی که به مناسبت میلاد امام زمان و هفته جوان از پارک باقوشخانه تا پارک لاله برگزار شد، شرکت کردند.

رئیس اداره منطقه یک کمیته امداد اصفهان گزارشی از برگزاری همایش پیاده‌روی «قدم قدم تا ظهور» ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ناصر علی خاصی، رئیس اداره منطقه یک کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه روز جمعه به مناسبت ولادت سعادت امام زمان (عج) و هم‌زمان با هفته جوان همایش بزرگ پیاده‌روی «قدم قدم تا ظهور» بین دو پارک باقوشخانه و لاله توسط این نهاد برگزار شد، گفت: بیش از هزار و 500 نفر از مددجویان تحت حمایت ادارات یکم و پنجم کمیته امداد اصفهان در این برنامه شرکت کردند.

علی خاصی فراهم کردن زمینه لازم برای حضور مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی را از الزامات مهم در حمایت از نیازمندان بیان کرد و افزود: توانمندی مددجویان و افزایش اعتمادبه‌نفس و جامعه‌پذیری آن‌ها باعث می‌شود که در زندگی خود فرصت‌های بهتری در اجتماع برای خود فراهم کنند و از تداوم فقر در زندگی خود و خانواده خود جلوگیری نمایند.

وی به استقبال خوب مددجویان و سایر اقشار جامعه از این همایش اشاره کرد و گفت: برپایی نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی و اشتغال، برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوع مهدویت و ثبت‌نام از مردم نیکوکار اصفهان برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین ازجمله مهم‌ترین برنامه‌هایی بود که در حاشیه این همایش بزرگ برگزار شد.

رئیس کمیته امداد منطقه یک اصفهان با اشاره به همکاری اداره ورزش و جوانان، شهرداری و بسیج ورزشکاران اصفهان با این نهاد برای برگزاری این همایش گفت: اقشار مختلف مردم و به‌ویژه ورزشکاران بسیجی در این همایش حاضر شدند و از برنامه‌های جنبی آن بهره بردند.

انتهای پیام


۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۹
تعداد بازدید : ۲۰۷
کد خبر : ۲۱۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید