دکمه موبایل منو

اخبار

به همت اداره منطقه پنج کمیته امداد صورت گرفت؛

برگزاری کارگاه آموزشی کارآفرینی و هدایت شغلی زنان سرپرست خانواده

برگزاری کارگاه آموزشی کارآفرینی و هدایت شغلی زنان سرپرست خانواده
رئیس اداره منطقه پنج کمیته امداد اصفهان از برگزاری کارگاه آموزشی کارآفرینی و هدایت شغلی 75 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت این اداره خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محسن الهی، رئیس اداره منطقه پنج کمیته امداد اصفهان از برگزاری کارگاه آموزشی کارآفرینی و هدایت شغلی 75 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت این اداره خبر داد.

الهی ضمن تبریک عید سعید قربان گفت : این جلسات فرصت خوبی است که ما مسائل و مشکلات تولید کنندگان را بهتر و دقیق تر از زبان خودشان بشنویم.

وی اظهارداشت : ما در کنار زنان کارگر هستیم و معتقدیم که فعالیت های تولیدی می تواند سبب کاهش آسیب های اجتماعی شده و به رفاه اجتماعی کمک ویژه کند. و با تاکید بر رویکرد تقویت شبکه بازاریابی و فروش تولید داخلی، اجرای این طرح را یکی از اهداف مهم مدیریت شهری برشمرد.

عسگری کارشناس فنی و حرفه ای با اشاره به اینکه مشاغل خرد و خانگی میتوانند مسیر مناسبی جهت کسب درآمد در شرایط اقتصادی فعلی جامعه باشد افزود :

در این زمینه اغلب افراد می خواهند مستقل کار کنند و فردگرایی در این حوزه ممکن است همیشه به سمت موفقیت پیش نرود.و با توجه ویژه به مزایای نسبی و رقابتی گفت :ما در بحث تولید آنچه را خودمان دوست داریم دنبال میکنیم اما به ظرفیت های جامعه، مزایای نسبی و رقابتی و مهارت خودمان کمتر توجه میکنیم. اینکه هر فرد به فعالیتی که انجام میدهد علاقه مند باشد یک شرط لازم است اما شرط اساسی این است که فرد مهارت کامل داشته و اگر توان لازم وجود ندارد توانمندسازی صورت بگیرد؛

انتهای پیام/

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۴
تعداد بازدید : ۳۲۴
کد خبر : ۲,۱۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید