اخبار

راه‌اندازی مجموعه قربانگاه هم‌زمان با عید قربان در شاهین‌شهر/ اصناف و بازاریان همواره پیش‌گام کارهای خیر بوده‌اند

راه‌اندازی مجموعه قربانگاه هم‌زمان با عید قربان در شاهین‌شهر/ اصناف و بازاریان همواره پیش‌گام کارهای خیر بوده‌اند
رئیس کمیته امداد امام شاهین‌شهر، بابیان اینکه اصناف و بازاریان همواره پیش‌گام کارهای خیر بوده‌اند، گفت: هم‌زمان با عید سعید قربان مجموعه قربانگاه در شاهین‌شهر راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی کریمی، رئیس اداره کمیته امداد شاهین‌شهر در دیدار با رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و روسای اتاق اصناف شهرستان، با اشاره به روحیه معنوی و نقش مؤثر اصناف و بازاریان در حمایت از محرومین و نیازمندان و با تأکید بر اینکه اصناف و بازاریان همواره یار و یاور ارزش‌های دینی بوده‌اند، اظهار کرد: در شرایط کنونی که فقرا و نیازمندان بیشتر از سایر اقشار جامعه تحت تأثیر مشکلات ناشی از تورم و گرانی و مشکلات معیشتی قرار دارند، خیران بیشتر از همیشه در کنار نهادهای حمایتی ازجمله کمیته امداد، این اقشار ضعیف را یاری می‌کنند.

وی در ادامه با ارائه گزارشی از آمار مددجویان و وضعیت معیشتی خانوارهای تحت پوشش این نهاد حمایتی، ابراز کرد: کمیته امداد شاهین‌شهر علاوه بر پرداخت مستمری ماهیانه، سایر خدمات حمایتی را نیز به نیازمندان ارائه می‌دهد.

کریمی، به راه‌اندازی مجموعه قربانگاه در شاهین‌شهر هم‌زمان با عید سعید قربان اشاره کرد و گفت: جهت تسهیل در امر خیر قربانی و رفاه حال مردم شاهین‌شهر کمیته امداد با همکاری شهرداری و سازمان دامپزشکی اقدام به برپایی مجموعه قربانگاه در محل اداره کمیته امداد امام (ره) می‌کند که در این مجموعه علاوه بر عرضه زنده دام، با حضور ناظر شرعی و بهداشتی دامپزشکی ذبح دام در روز عید قربان نیز انجام می‌شود.

شایسته ذکر است که روسای اصناف شهرستان در انتهای این دیداربه صورت داوطلبانه با پر کردن فرم تعهد پرداخت به جمع حامیان ایتام پیوستند.

انتهای پیام/

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۱۴
تعداد بازدید : ۷۴
کد خبر : ۲,۱۵۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید