دکمه موبایل منو

اخبار

توزیع 1500 سبد کالای نوروزی در میان مددجویان نائینی

توزیع 1500 سبد کالای نوروزی در میان مددجویان نائینی
هزار و 520 سبد کالای نوروزی به ارزش بیش از 532 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد نائین اهدا شد.

رئیس کمیته امداد نائین گزارشی از مشارکت مردم در تهیه سبد کالای نوروزی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امرالله قنبری، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نائین بابیان اینکه در آستانه نوروز 97 باهمت خیران گران‌قدر و مردم نیکوکار نائین جوانه لبخند بر لبه‌ای نیازمندان این شهر کاشته شد، گفت: هزار و 520 سبد کالا به ارزشی بیش از 532 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت این نهاد اهدا شد.

قنبری به ارزش بیش از 350 هزارتومانی این کالاها اشاره کرد و گفت: این سبد شامل 10 کیلوگرم مرغ گرم، 10 کیلو برنج مرغوب ایرانی و 3 کیلو آجیل است.

وی بابیان اینکه به‌غیراز این بسته حمایتی، به شکل موردی و در حجم کمتر هم کمک‌های کالایی مردم نائین توسط این نهاد جمع‌آوری و توزیع می‌شود، گفت: در ایام منتهی به آخر سال کالاهای مختلفی ازجمله گوشت، اقلام بهداشتی، شیرینی و ... در این شهرستان توسط این نهاد جمع‌آوری و توزیع شد.

قنبری با اشاره به طرح اکرام ایتام و محسنین گفت: یکی از حامیان ایتام نائینی در آستانه سال نو 70 سبد کالای بهداشتی تهیه کرد که توسط این نهاد در اختیار ایتام قرار گرفت.

رئیس کمیته امداد نائین با اعلام اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در ایام نوروز نیز ادامه دارد گفت: نیکوکاران گران‌قدر نائینی می‌توانند با شماره‌گیری کد #031*8877* در همه ساعات شبانه‌روز اقدام به پرداخت صدقه و حمایت از نیازمندان نائینی کنند.

انتهای پیام/


۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۲۰
تعداد بازدید : ۳۰۴
کد خبر : ۱۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید