دکمه موبایل منو

اخبار

در آستانه نوروز:

بازسازی منزل مددجوی روستایی توسط کارکنان کمیته امداد فریدون‌شهر

بازسازی منزل مددجوی روستایی توسط کارکنان کمیته امداد فریدون‌شهر
منزل مددجوی زمین‌گیر روستایی با کار جهادی کارکنان کمیته امداد فریدون‌شهر و همکاری بسیج سازندگی با هزینه 40 میلیون تومان بازسازی و در آستانه نوروز تحویل آن‌ها شد.

رئیس کمیته امداد فریدون‌شهر گزارشی از برنامه جهادی ساخت منزل مددجویی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مصطفی انوری، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) فریدون‌شهر گفت: منزل یک زوج بیمار و مددجوی کمیته امداد باهمت و کار جهادی کارکنان این نهاد به‌صورت کامل بازسازی و قبل از شروع سال جدید تحویل آن‌ها شد.

انوری با تأکید بر ارائه همه حمایت‌های مقدور به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد، اظهار کرد: از یک سال پیش این خانواده که سرپرست آن زمین‌گیر و همسرش نیز دچار بیماری قلبی است با هزینه کمیته امداد در محل مناسبی به‌طور موقت اسکان داده شدند و منزل شخصی آن‌ها که تقریباً غیرقابل‌سکونت بود به شکل کامل بازسازی شد.

وی بابیان اینکه تمام فرآیند ساخت این واحد مسکونی به دست کارکنان کمیته امداد و نیروهای بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الزمان (عج) انجام شد، گفت: با تقسیم‌کاری که صورت گرفت، در طول سال و در مقاطع مختلف اردوهای یک‌روزه جهادی برنامه‌ریزی و اجرا شد و درنهایت روز 27 اسفند خانوار مددجوی مذکور در خانه نوساز خود ساکن شدند.

انوری با اشاره به هزینه 40 میلیونی بازسازی و مرمت این واحد مسکونی گفت: 30 میلیون تومان از این مبلغ توسط خیران و بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الزمان (عج) و مابقی توسط کمیته امداد فریدون‌شهر پرداخت شد.

رئیس کمیته امداد فریدون‌شهر با اشاره به ظرفیت‌های نهادهای انقلابی برای خدمت‌رسانی به محرومان گفت: برنامه‌هایی ازاین‌دست باعث تجمیع ظرفیت‌ها و خدمات‌رسانی بهتر و بیشتر به نیازمندان و مددجویان این نهاد خواهد شد.

انتهای پیام/


۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸
تعداد بازدید : ۲۵۰
کد خبر : ۱۴۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید