دکمه موبایل منو

اخبار

به همت خیر نیک‌اندیش نجف‌آبادی صورت گرفت:

اعزام ایتام زیارت اولی به مشهد مقدس

اعزام ایتام زیارت اولی به مشهد مقدس
100 خانواده از ایتام نجف‌آبادی که تاکنون به زیارت امام رضا نائل نشده بودند به همت یکی از خیران این شهر به مشهد مقدس سفر کردند.

رئیس کمیته امداد نجف‌آباد گزارشی از سفرهای زیارتی ایتام این شهرستان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فریدون ابراهیمی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نجف‌آباد با­بیان اینکه خیران و نیکوکاران نجف‌آبادی علاوه بر کمک درزمینهٔ معیشت و نیازهای فوری نیازمندان، در ایجاد بستری برای افزایش کیفیت زندگی معنوی و فرهنگی مددجویان نیز یاری‌رسان این نهاد هستند، گفت: بر همین اساس و با توجه به تأثیر بالای زیارت ائمه معصومین علیهم‌السلام بر روحیه مددجویان، کلیه ایتامی که در شهرستان نجف‌آباد تاکنون موفق به زیارت حرم امام هشتم نشده بودند به همت یکی از خیران نجف‌آبادی به همراه خانواده خود میهمان امام مهربانی‌ها شدند.

ابراهیمی بابیان اینکه تاکنون 100 خانواده با جمعیتی نزدیک به 300 نفر به همت این نیکوکار به زیارت امام هشتم نائل شده‌اند، گفت: در هر مرحله سه تا چهار خانواده ایتام که شامل مادر و فرزندانش می‌شود به مشهد اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه تمام هزینه‌های این سفرها توسط خیر نجف‌آبادی تأمین‌شده است، گفت: این نیکوکار خیراندیش برای اعزام ایتام زیارت اولی سایر شهرستان‌های استان نیز اعلام آمادگی کرده است و بر همین اساس در حال فراهم کردن زمینه برای بهره‌مندی این عزیزان از این سفر معنوی هستیم.

رئیس کمیته امداد نجف‌آباد در انتها با اشاره به تعداد 523 نفری ایتام این شهر گفت: هزار و 369 نفر از نیکوکاران نجف‌آبادی در قالب طرح اکرام ایتام از این فرزندان حمایت می‌کنند.

انتهای پیام/


۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۳۵
تعداد بازدید : ۳۳۰
کد خبر : ۱۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید