دکمه موبایل منو

اخبار

در آذرماه سال 97 صورت گرفت؛

اهدای 2 دستگاه تلویزیون به 2 خانواده یتیم

اهدای 2 دستگاه تلویزیون به 2 خانواده یتیم
رئیس اداره منطقه 2 کمیته امداد اصفهان از اهدای 2 دستگاه تلویزیون به 2 خانواده یتیم، سه سری یخچال، لباسشویی و اجاق‌گاز و یک سرویس چوبی به چهار نوعروس یتیم توسط حامیان نیکوکار اصفهانی خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صفر کاظمی، رئیس اداره منطقه 2 کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه ایتام از نیازمندترین اقشار تحت حمایت این نهاد هستند، گفت: حضور پدر برای فرزندان همیشه یک پشتوانه و دلگرمی است و مسائل مالی درصد کمی از فقدان این نقش حمایتی در خانوارهای ایتام را برطرف می‌کند.
وی طرح اکرام ایتام را تلاشی دسته‌جمعی برای کاهش آلام این نیازمندان دانست و گفت: مردم نیکوکار اصفهان سابقه درخشانی درزمینهٔ حمایت از نیازمندان و به‌ویژه ایتام دارند و در هر شرایط اقتصادی و مالی که وجود داشته باشد این نیازمندان را فراموش نمی‌کنند.
کاظمی به خدماتی که با همکاری خیران و حامیان ایتام در آذرماه به جامعه تحت حمایت این اداره ارائه‌شده است اشاره کرد و توضیح داد: در این ماه دو دستگاه تلویزیون به دو خانواده یتیم، سه سری یخچال، لباسشویی و اجاق‌گاز و یک سرویس چوبی به چهار نوعروس یتیم اهدا شد.
وی بابیان اینکه برگزاری جشن یلدای 200 نفری با پذیرایی کامل و شام برای ایتام را از دیگر اقدامات این اداره در آذرماه عنوان کرد و گفت: اهدای 10 سبد کالای مخصوص شب یلدا به خانواده‌های ایتام و همچنین برگزاری 20 جلسه دیدار ایتام با حامیان از دیگر اقدامات این نهاد در آخرین ماه پائیز است.
رئیس اداره منطقه 2 کمیته امداد اصفهان یادآور شد: در این ماه 18 فرزند یتیم و 8 فرزند محسنین به جامعه تحت حمایت این اداره اضافه شدند.
انتهای پیام/

۵ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۲۰
تعداد بازدید : ۲۲۰
کد خبر : ۱,۱۵۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید