دکمه موبایل منو

اخبار

بهره‌مندی 8 خانوار مددجوی اداره منطقه 2 از خدمات گروه‌های جهادی

بهره‌مندی 8 خانوار مددجوی اداره منطقه 2 از خدمات گروه‌های جهادی
هشت خانوار تحت حمایت اداره منطقه 2 کمیته امداد اصفهان از نتایج هم‌افزایی با گروه جهادی در راه بندگی بسیج سازندگی به ارزش 615 میلیون ریال بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صفر کاظمی رنانی، رئیس اداره منطقه 2 کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه هم‌افزایی با گروه‌های جهادی از برنامه‌های این اداره برای افزایش خدمات ارائه‌شده به مددجویان است، گفت: در سال جاری با گروه جهادی «در راه بندگی» برای کمک به خانوارهای نیازمند تحت حمایت این اداره تفاهم‌نامه‌ای درزمینهٔ کمک به احداث، تکمیل، تعمیر و نوسازی منازل آن‌ها منعقد شد.
وی تعداد خانوار بهره‌مند از نتایج این تفاهم‌نامه همکاری را هشت خانوار برشمرد و توضیح داد: بیش از 615 میلیون ریال در قالب خدمات و مصالح ساختمانی برای نوسازی و تعمیر منازل این نیازمندان هزینه شد.
کاظمی سهم اداره منطقه 2 کمیته امداد اصفهان از این مبلغ را 302 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: این مبلغ از محل اعتبارات مربوط به مسکن و ساختمان، کمک حامیان ایتام و منابع مخصوص هم‌افزایی با گروه‌های مردم‌نهاد عام‌المنفعه تأمین شد و 313 میلیون ریال هم توسط گروه جهادی در راه بندگی هزینه شد.
انتهای پیام/

۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۳
تعداد بازدید : ۲۱۶
کد خبر : ۱,۰۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید