دکمه موبایل منو

اخبار

در آبانماه امسال توسط اداره منطقه 2 کمیته امداد اصفهان صورت گرفت

اهدای 200 میلیون ریال کمک به ایتام منطقه 2

اهدای 200 میلیون ریال کمک به ایتام منطقه 2
حامیان فعال ایتام و محسنین در اداره منطقه 2 اصفهان در آبان ماه امسال بیش از 200 میلیون ریال ذر قالب کالا، خدمات و وجه نقد به ایتام و خانواده‌های آن‌ها پرداخت کردند.

رئیس اداره منطقه 2 کمیته امداد اصفهان گزارشی از کمک‌های موردی به خانوارهای ایتام و نیازمند در آبا ن ماه امسال ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صفر کاظمی، رئیس اداره منطقه 2 کمیته امداد اصفهان، گفت: ایتام، فرزندان محسنین و خانواده‌های این نیازمندان در آبان ماه امسال با همکاری خیران و حامیان گران‌قدر نزدیک به 200 میلیون ریال کالا، خدمات و کمک‌هزینه دریافت کردند.
کاظمی با اشاره به سختی‌های تهیه جهیزیه برای نوعروسان خانواده‌های نیازمند، گفت: در این بازه زمانی یک دستگاه یخچال دو درب، یک‌تخته فرش 12 متری و سرویس کامل چوبی جهیزیه به یک نوعروس یتیم تحت حمایت به ارزش 85 میلیون ریال و همچنین 2 دستگاه چرخ‌خیاطی به دو خانوار دیگر اهدا شد.
وی افزود: در این ماه 17 میلیون ریال کمک‌هزینه مراسم عقد به خانواده یکی از ایتام تحت حمایت این نهاد پرداخت شد.
کاظمی بابیان اینکه ارزش ریالی مجموع کمک‌ها، کالاها و خدماتی که در این ماه به ایتام و خانوارهای نیازمند در واحد اکرام این اداره ارائه‌شده است بیش از 200 میلیون ریال است، گفت: تهیه دوچرخه، اهدای سبد کالا و مرغ گرم، پرداخت کمک‌هزینه درمانی و دندانپزشکی، سفر زیارتی قم و جمکران، اهدای هدیه تولد و برگزاری جلسات دیار حامیان و ایتام از مهم‌ترین این کمک‌هاست.
انتهای پیام/

۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۷
تعداد بازدید : ۲۳۲
کد خبر : ۱,۰۶۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید