دکمه موبایل منو

اخبار

جلسه توجیهی طرح راهبر شغلی psv در امداد منطقه پنج اصفهان برگزار شد

جلسه توجیهی طرح راهبر شغلی psv در امداد منطقه پنج اصفهان برگزار شد
50 نفر از مددجویان متقاضی اجرای طرح قالی‌بافی در جلسه توجیهی طرح قالی‌بافی که با مشارکت آموزشگاه دستان برگزار شد شرکت کردند.

رئیس اداره منطقه پنج کمیته امداد اصفهان گزارشی از برگزاری جلسه توجیهی طرح قالی‌بافی خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محسن الهی، رئیس اداره منطقه پنج کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه کمک به خودکفایی و توانمندی مددجویان از مسیر اشتغال مولد و مؤثر می‌گذرد، گفت: با همکاری آموزشگاه دستان جلسه‌ای برای توجیه 50 نفر از مجریان طرح قالی‌بافی برگزار شد.

وی تأکید کرد: در چنین طرح‌هایی یک شرکت و یا گروه آموزشی در تمام مراحل ازجمله آموزش، راه‌اندازی، بازاریابی و فروش محصولات در کنار مددجویان و مجریان طرح‌های خودکفایی خواهد بود.

الهی افزود: یکی از مهم‌ترین راه‌های مقابله با فقر، توانمندسازی افراد بی‌بضاعت و فقیر است و خانوارهای تحت حمایت از طریق توسعه فرصت‌های شغلی راه‌حل مناسبی برای افزایش کیفیت زندگی افراد و کاهش فاصله طبقاتی در جامعه است.

وی افزود: استعدادیابی جامعه هدف، آموزش افراد واجد شرایط در رشته‌های مختلف، ارائه مشاوره‌های شغلی، پرداخت تسهیلات برای اجرای طرح، نظارت مستمر بر اجرای طرح و ارائه آموزش‌های تکمیلی، کاریابی برای مددجویان و بیمه اجتماعی مجریان طرح‌های اشتغال فعال از مهم‌ترین این برنامه‌هاست.

انتهای پیام/

۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۷
تعداد بازدید : ۲۲۶
کد خبر : ۱,۰۴۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید