دکمه موبایل منو

اخبار

اداره منطقه سه کمیته امداد اصفهان 14 میلیارد تومان مشارکت مردمی جذب کرد

اداره منطقه سه کمیته امداد اصفهان 14 میلیارد تومان مشارکت مردمی جذب کرد
خیران و نیکوکاران بیش از 14 میلیارد تومان در سال جاری به اداره منطقه سه کمیته امداد اصفهان کمک کردند.

رئیس اداره منطقه سه کمیته امداد اصفهان گزارشی از عملکرد این اداره در سال جاری ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد رضایی، رئیس کمیته اداره منطقه سه کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه سه هزار و 280 خانوار با جمعیت پنج هزار و 600 نفر تحت حمایت این اداره قرار دارند، گفت: نیکوکاران و خیران گران‌قدر اصفهانی برای حمایت از این نیازمندان در سال جاری تاکنون بیش از 14 میلیارد و 72 میلیون تومان به این اداره کمک کردند.
وی بابیان اینکه در سال جاری تاکنون 263 نفر از مددجویان مستعد اشتغال از تسهیلات خودکفایی این نهاد بهره‌مند شده‌اند، افزود: به این مددجویان با همکاری بانک‌های منطقه بیش از پنج میلیارد و 400 میلیون تومان با میانگین نزدیک به 20 میلیون تومان برای هر طرح اشتغال پرداخت شد.
رضایی کمک به حل مشکل وثیقه و ضامن مددجویان در بانک‌ها را یکی از برنامه‌های این اداره اعلام کرد و گفت: از ابتدای سال تاکنون با سر زدن به بسیاری از شعب بانک‌های موجود در منطقه خدمت‌دهی اداره ضمن ارائه گزارش عملکرد کمیته امداد از کمک‌های آن‌ها به مددجویان برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه قدردانی کردیم.
رئیس اداره منطقه سه کمیته امداد اصفهان با تأکید بر اینکه ارائه عملکرد این نهاد به مردم و مسئولان یکی از راه‌های افزایش اعتماد و مشارکت شهروندان اصفهانی است، گفت: در همین راستا با حضور در منطقه بهارستان با امام‌جمعه این شهر و یکی از حامیان نیکوکار که حمایت از 36 فرزند یتیم و محسنین را برعهده‌گرفته است، دیدار و گفتگو صورت گرفت.
رضایی تعداد حامیان ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این اداره را پنج هزار و 309 نفر اعلام کرد و افزود: این نیکوکاران حمایت از 371 یتیم و 287 فرزند نیازمند غیر یتیم را بر عهده‌دارند و در سال جاری تاکنون بیش از یک میلیارد و 946 میلیون تومان به شکل مستقیم به‌حساب این نیازمندان واریز کردند.
انتهای پیام/

۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۴
تعداد بازدید : ۴۶۹
کد خبر : ۱,۰۳۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید