دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۷
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۵۷۳۶۹
گزارشگر : ۶۷

استقرار 2600 پایگاه جشن عاطفه‌ها در استان اصفهان

(سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۷

جشن عاطفه‌ها در آستانه بازگشایی مدارس به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان در روزهای ۲۳ و ۲۴ شهریور و ۱۹ مهرماه برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان برنامه‌های این  نهاد را در آستانه برگزاری جشن عاطفه‌ها تشریح کرد

 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمیدرضا شیران، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به اینکه جشن عاطفه‌ها هرساله به‌منظور توسعه فرهنگ انفاق و نوع‌دوستی در سراسر کشور برگزار می‌شود، گفت: دو هزار و ۶۰۰ پایگاه ، آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نوع‌دوست استان است.

 

 وی با اشاره به بازگشایی مدارس هم‌زمان با ماه محرم  و برپایی پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها  با شعار«مهر در انتظار همدلی» عنوان کرد: امسال نیز مانند سال‌های گذشته در روزهای ۲۳ شهریور در پایگاه‌های کمیته امداد ، ۲۴شهریور درمیعادگاه نماز جمعه و ۱۹ مهر در سطح مدارس استان برگزار می‌شود.

 

 شیران با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از یک میلیارد و 400 میلیون تومان برای دانش آموزان تحت حمایت جمع‌آوری شد، افزود: بیش از 600 میلیون تومان کمک‌های نقدی و بیش از 800 میلیون تومان کمک‌های غیر نقدی در قالب جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان نیازمند و بی‌بضاعت استان کمک شده است.

 

وی بابیان اینکه جشن عاطفه‌ها باهدف مشارکت گروه‌های مختلف جامعه و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود اقتصادی، اجتماعی برگزار می‌شود افزود: ترویج سنت حسنه انفاق، رفع نیاز دانش آموزان بی‌بضاعت و ایجاد فضای پرنشاط و مطلوب برای تأمین نیازهای تحصیلی فرزندان نیازمند از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشن است.

 

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با ابراز امیدواری از اینکه مردم خیر استان اصفهان همچون سال‌های گذشته با مشارکت پرشور در جشن عاطفه‌ها به یاری دانش آموزان بی‌بضاعت خواهند شتافت، افزود: مردم نیکوکار استان می‌توانند با شماره‌گیری آنی پرداخت کمیته امداد#۱*۸۸۷۷* یا با شماره‌حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران  به نام کمیته امداد در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

 

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۹۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید